Love, Simon filminin dizi uyarlaması Disney+'tan Hulu'ya transfer oldu

Love, Simon filminin dizi uyarlaması Disney+'tan Hulu'ya transfer oldu
Love, Simon filminin hazırlıkları devam eden dizi uyarlaması transfer oldu. Disney+'ta ekrana geleceği duyurulan dizinin Disney'e bağlı online platform Hulu'da ekrana geleceği açıklandı.

İsmi "Love, Victor" olarak konan dizi, Haziran ayında ekrana gelecek. Transfer olmasının nedeni yetişkin içerik miktarının Disney'in beklediğinden daha fazla olması. Disney+'ı ailelere yönelik içerik servisi olarak konumlandırmak isteyen Disney, bu nedenle Love, Victor'ın Hulu'ya daha uygun olduğuna karar verdi.

Love, Simon filmi Becky Albertalli'nin romanından uyarlanarak sinemaya gelmişti. Proje ise kitabın veya filmin direkt uyarlaması olmayacak. Aynı dünyada geçen benzer bir yapım olarak ekrana gelecek. 2017'de vizyona gelen film ve Albertalli'nin "Simon vs the Homosapien Agenda" isimli romanı eşcinsel bir ergeni merkezine oturtan romantizm odaklı bir yapım. Filmde ana karakteri Nick Robinson canlandırdı. Dizinin ana karakterini ise Michael Cimino'nun (Annabelle Comes Home) üstlendi.

Cimino yeni dizide filmde yer alan Creekwood Lisesi'nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve kendi cinselliğiyle ilgili yaşadığı zorluklar olan Victor karakterini canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Ana Ortiz, Victor'ın annesi Isobel'i; James Martinez babası Armando'yu; Isabella Ferreira kız kardeşi Pillar'ı; Mateo Fernandez ise erkek kardeşi Adrian'a hayat verecek. Bebe Wood ve Rachel Naomi Hilson, arkadaşları Lake ile Mia'yı canlandıracak. Sophia Bush Mia'nın babasının yeni kız arkadaşı Veronica'yı oynayacak.

Nick Robinson ise dış ses olarak diziye dahil oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER