BluTV'den yeni bir özel belgesel içeriği daha geliyor: Dijital Flörtleşme

BluTV'den yeni bir özel belgesel içeriği daha geliyor: Dijital Flörtleşme
Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, orijinal belgesel içerikleri ile iddialı yayınlarını sürdürüyor. Dijital çağda takılma ve “stalk” kültürü, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alan, Pavyon’un yaratıcılarından “Dijital Flörtleşme” yakında BluTV’de yayına girecek.

Özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de seçkisine katan Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV’nin sevilen belgesel serisi Pavyon’un yaratıcılarından ilgi çekici beş bölümlük bir belgesel daha geliyor. Dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanan “Dijital Flörtleşme”, ilgi çekici bölümleri ve gerçek hikâyeleriyle izleyiciye bambaşka bir tecrübe yaşatmaya geliyor.

Dijital Flört Dünyasını Gerçek Kişiler Anlatacak
Beş bölümden oluşan Dijital Flörtleşme, takılma ve “stalk” kültürü, “sexting”, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alırken flörtleşmenin dijitalleşmeyle birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Dijital Flörtleşme; ilişki kurmak için başvurulan yöntemlerden olan “dating” uygulamaları, ilk buluşma ve sonrasında yaşananlar, online flört alışkanlıkları gibi konuları bizzat tecrübe etmiş gerçek kişiler üzerinden izleyicilere aktaracak.

BluTV özel belgesel içeriği Dijital Flörtleşme yakında izleyicileriyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER