Gişe filmleri 2020’de FilmBox'da ekrana gelecek!

Gişe filmleri 2020’de FilmBox'da ekrana gelecek!
FilmBox, 2020 yılı boyunca dünya sinemasının en parlak yıldızlarını, en eğlenceli filmlerle yıl boyunca TV ekranlarına taşıyor; gişe filmleri ve kült filmler FilmBox kanallarında TV izleyicisi ile buluşuyor.

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, 2020 yılında TV’de sinema keyfini dolu dolu yaşatacak.

Yapım yılı 2017 – 2019 arasında olan onlarca gişe filminin yanı sıra, Taxi serisi gibi kültleşmiş sinema filmleri, Al Pacino, Nicole Kidman, Samel L. Jackson, Salma Hayek, Ben Kingsley ve daha birçok yıldızı, eğlenceli, hareketli ya da duygusal öykülerle ekranlarımıza taşıyacak.

FilmBox’un 2020 yılında yayınlayacağı filmler arasında, 2019 yılı yapımları aksiyon filmi “İntikam (Avengement)” ve ilgi çeken animasyon filmi “Corgi (Queen’s Corgi)” de yer alıyor. 2018 yapımı filmler arasında, kadrosunda Belçim Bilgin’in de yer aldığı “Komplo (Backstabbing for Beginners)” ve Taxi serisinin son filmi “Taxi 5” yer alıyor. Bir sinema kültü halini alan Taxi serisinin diğer filmleri de, 2020 yılında FilmBox ekranlarında olacak.

2020’de FimBox ekranlarına gelecek bir diğer film ise, “Somali Korsanları (Pirates of Somalia)”. Biyografik bir öykü olan ve gerçek olaylardan yola çıkan film, konusu ve Al Pacino’lu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Birbirinden ünlü yıldızların rol aldığı gişe filmleri ve diğer filmler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinde yer alan FilmBox kanallarında yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER