Martin Freeman ve Alex Karpovsky, Peacock'ın yeni dizisi Angelyne'in kadrosunda

Martin Freeman ve Alex Karpovsky, Peacock'ın yeni dizisi Angelyne'in kadrosunda
Hollywood'un ikon isimlerinden Angelyne'i konu alan yeni dizinin kadrosuna Martin Freeman ve Alex Karpovsky de dahil oldu.

Shameless dizisiyle bilinen Emmy Rossum'un başrolünü üstlendiği diziyi Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail hazırlıyor. Proje, The Hollywood Reporter yazarlarından Gary Baum'un Angelyne hakkında yazdığı yazıya dayanıyor. Angelyne, yeni online platformu Peacock'ta yayınlanacak.

Gerçek ismi Renee Goldberg olan Angelyne'i ünlü yapan bilboardları 1960’larda Los Angeles’ı süslemeye başlamıştı. Ailesi Polonya’da Holokost’tan kurtulan ve Yahudi olan Golberg, 1950'de dünyaya geldi. Kendisini baştan yaratarak şarkıcılığa ve oyunculuğa da adım attı.

Freeman, Angelyn ile bilboard kampanyasında ortaklık kuran baskı şirketinin sahibini, Karpovsky de Angelyn'in geçmişiyle ilgili hikayeyi yapan Baum'a benzer karakteri oynayacak. Angelyn'in kadrosunda Jefferson Hall, Charlie Rowe, Lukas Gage, Michael Angarano ve Molly Ephraim de yer alıyor.

Hall, Angelyne Fan Club'ın başkanını ve Angelyn'in güvendiği isimlerden birisine hayat verecek. Rowe, Angelyne'in meşhur bilboard resimlerini çeken fotoğrafçıyı, Gage onunla ilgili belgesel hazırlayan bir film yapımcısını, Angarano ise Angelyne'in geçmişinden gizemli bir adamı oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER