The 100'ın uzantısının kadro çalışmaları başladı

The 100'ın uzantısının kadro çalışmaları başladı
The 100 dizisinin hikayesinin öncesini anlatması planlanan yeni dizinin kadro çalışmaları başladı.

Pilot bölümü için onay alan uzantı projenin kadrosuna Iola Evans (Carnival Row), Adain Bradley (Riverdale) ve Leo Howard (Why Women Kill) katıldı. Çekilecek pilot bölüm The 100'ın gelecek sezonunun bölümlerinden birisi olarak yayınlanacak. Hikayesi ise The 100'ın ana hikayesinin 97 yıl öncesinde, Dünya'nın yok olmaya doğru gittiği bir zamanda geçecek. Tehlikeli bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın başından geçenleri anlatacak.

Evans, Callie'yi canlandıracak. Akıllı ve tutkulu bir kadın olan Callie, inandıkları için savaşmak için yıllarını harcamış bir kadın. Kıyamet yaklaştığında ise kendisini insanlıktan kalanları kurtarmaya adıyor. Bradley, sürekli Callie ile yarışan kardeşi Reese'i oynayacak. Reese, kendisini öne çıkaracak fırsatı nihayet yakaladığında bunun için hangi sınırlarını geçmeye hazır olduğuna karar verecek. Howard ise tutkulu ve isyankar müzisyen August'u oynayacak. August, radikal çevreci bir grubun üyesi ve kıyamet geldiğince dünyayı kurtarmak için gereken neyse yapmaya gönüllü bir genç.

Ana dizinin showrunnerı Jason Rothenberg uzantı dizide de görev alacak. Alloy Entertainment, Warner Bros. TV ve CBS Television Studios yapımını üstlendi. The 100'ın yedinci ve final sezonu 2020'de ekranda olacak ve 16 bölüm sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER