Starz, Power dizisinin 4 tane uzantısını hazırlıyor

Starz, Power dizisinin 4 tane uzantısını hazırlıyor
Starz kanalı Power dizisine yatırım yapmaya devam ediyor. Kanal, 9 Şubat'ta final yapan dizinin 4 tane uzantısını hazırladığını duyurdu.

* Power Book II: Ghost: Geçen yıl duyurulan dizide ana dizideki bazı karakterlerin yeni hayatları anlatılacak. Power'da da yer alan Michael Rainey Jr., Shane Johnson, Naturi Naughton, Gianni Paolo ve Quincy Tyler Bernstine Ghost dizisinde de oynuyor. Ayrıca Mary J. Blige, Daniel Bellomy, Paige Hurd, Melanie Liburd, Justin McManus ve Woody McClain gibi isimler de bulunuyor.

Diziden ilk teaser video da geldi.


* Power Book III: Raising Kanan: Hikayesi 90'lı yıllarda geçecek ve prequel özelliğinde olacak. Power dizisinin karakterlerinden Kanan Stark'ın hayatını konu alacak. Ana dizide karakteri 50 Cent canlandırmıştı, gençliğini oynayacak isim ise henüz belli değil. Kadrosunda Omar Epps de yer alıyor.

* Power Book IV: Influence: Power'ın karakterlerinden Rashad Tate'i ve politik aranedaki hayatını anlatacak. Larenz Tate karakteri yine canlandıracak.

* Power Book V: Force: Ana dizideki Tommy karakterinin hayatını konu alacak. Joseph Sikora karakteri canlandırmaya devam edecek.

Dört dizinin yapımını da Lionsgate Television üstlendi. Power'ı hazırlayan Courtney A. Kemp dizilerde yapımcı olarak yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER