92. Oscar Töreni tüm heyecanıyla Digiturk'te

92. Oscar Töreni tüm heyecanıyla Digiturk'te
Tüm dünyada merakla beklenen ve büyük ilgiyle takip edilen 92. Akademi Ödül Töreni’nin Türkiye’deki tek adresi Digiturk, bu yıl ilk kez, Oscar adaylarının Dolby Theatre’daki kırmızı halı geçişinde bizzat yer alacak. Barbaros Tapan ile Lara Bayer’in kırmızı halıdan aktaracakları görüntüler ve anlık değerlendirmeler ödül heyecanını zirveye taşıyacak.

Kırmızı halı canlı röportajlarının yanı sıra İstanbul’daki stüdyoda Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde Mehmet Açar, Melis Behlil ve Ceylan Atınç’ın yorumlarıyla renk katacağı bu özel gece, tüm detaylarıyla Digiturk ekranlarında olacak.

Akademi Ödülleri heyecanını yedi yıldır ekranlara taşıyan Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece düzenlenecek bu yılki törende, Barbaros Tapan ve Lara Bayer’in Los Angeles Dolby Theatre’dan yapacağı özel kırmızı halı yayınları ile bir ilke imza atıyor. Dünyaca ünlü isimlerin boy göstereceği bu sinema şöleni, sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Digiturk’ün gece yarısından sabahın ilk saatlerine kadar sürecek Oscar maratonuna, İstanbul stüdyolarından Yekta Kopan’ın keyifli sunumu ile Ceylan Atınç, Mehmet Açar ve Melis Behlil’in yönetmenlik, oyunculuk, moda ve stil gibi konulardaki yorumları renk katacak.

Oscar’ın kanalı beIN MOVIES OSCARS
Digiturk, 92. Akademi Ödül Töreni’nin tüm heyecanını, 1 no’lu beIN MOVIES OSCARS kanalıyla ekranlara taşıyacak. Tören yayını saat 00:00 itibariyla başlayacak ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek. Los Angeles Dolby Theatre’dan canlı röportajlar ile fark yaratacak bu özel yayın, tüm Digiturk üyelerine açık olacak. Ayrıca beIN CONNECT üyeleri de ödül törenini diledikleri zaman diledikleri yerde izleyebilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER