BluTV yapımı Sokağın Çocukları dizisinden fragman yayınlandı!

BluTV yapımı Sokağın Çocukları dizisinden fragman yayınlandı!
Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, özel yapımı Sokağın Çocukları’nı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Sokağın Çocukları’nın yönetmen koltuğunda BluTV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir’in yönetmeni Kadri Beran Taşkın oturuyor.

Özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de seçkisine katan Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV, yeni bir özel yapımı daha seyirci ile buluşturmaya hazırlanıyor. BluTV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir’in yaratıcılarının hayata geçirdiği bir adalet hikâyesi olan Sokağın Çocukları 6 Şubat Perşembe günü BluTV’de yayına giriyor.

Sıfır Bir’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Adalet Hikâyesi
Yönetmenliğini, adını Sıfır Bir ile duyuran Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği ve yine aynı dizinin senaryo ekibinin kaleme aldığı Sokağın Çocukları, yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor. Hikâye, "Adalet nedir?", "Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?" gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutuyor. Kanunların yetersiz kaldığını düşündükleri bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin öyküsünü anlatan Sokağın Çocukları, 6 Şubat Perşembe günü BluTV’de başlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER