Kirpi Sonic filminin yeni müzik klibi yayınlandı!

Kirpi Sonic filminin yeni müzik klibi yayınlandı!
14 Şubat’ta vizyona girecek olan Kirpi Sonic filminin yeni müzik klibi yayınlandı. 

Paramount Pictures’tan Kirpi Sonic filmi vizyona girmeden önce hip hop süper starları Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, Lil Yachty ve Sueco the Child “Speed Me Up” adlı yeni bir single için bir araya geldiler. 

Süper star yapımcı ikili Take A Daytrip (Lil Nas X, Big Sean, YBN Cordae) tarafından yapılan tema şarkısı, dört sanatçının 16-bit Sonic karakterine dönüştüğü heyecanlı bir video ile birlikte geliyor. Grup, büyük ölçekli bir iş birliği için şarkı sözlerini hip hop ilhamlı 80’lerin nostaljik yapımında kullanmış.

“Speed Me Up” arkasında Kevin Weaver, President, Atlantic Records West Coast (Birds of Prey, The Greatest Showman, Suicide Squad, Furious 7, The Fault in Our Stars, The Fate of the Furious film müziği albümü yapımcısı) yer alıyor. Rolling Stone tarafından “film müziği gurusu” olarak ilan edilen Weaver, bir GRAMMY® ödülüne ve beş adaylığa sahip. Weaver, tüm dünyada milyonlarca satan çeşitli film müziği projelerinin yapımını gerçekleştirmiş.

KİRPİ SONIC:

Sega’nın tüm dünyada satış rekorları video oyunu serisinden ilham alan KİRPİ SONİC, dünyanın en hızlı kirpisinin Dünya’daki yeni yuvasını benimsemesini konu alıyor. Canlı aksiyon macera komedi filminde Sonic ve en iyi dostu Tom (James Marsden), dünyayı kötü dahi Dr. Robotnik’den (Jim Carrey) ve dünya egemenliğini ele geçirme planlarından korumak için bir araya geliyor. Aile dostu filmde ayrıca Tika Sumpter ve Ben Schwartz da Sonic’i seslendirenler olarak yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER