Agatha Christie uyarlaması The Pale Horse 9 Şubat'ta başlıyor

Agatha Christie uyarlaması The Pale Horse 9 Şubat'ta başlıyor
BBC’nin uyarladığı Agatha Christie eserlerinden Ölüm Büyüsü'nün (The Pale Horse) yayın tarihi belli oldu ve tanıtımı yayınlandı. Dizi, 9 Şubat'ta başlıyor. 

Sezonu iki bölüm sürecek diziyi daha önce kanal için başka Christie romanlarını da uyarlayan Sarah Phelps uyarladı. Bölümleri Leonora Lonsdale (Beast) yönetti. Ölüm Büyüsü’nün kapağında yer alan kısa özeti şöyle:

Yaşlı bir din adamı öldürülmüştür. Katil telaş içinde kurbanın ceplerini araştırır, ama araduğı şeyi Perder Gorman’ın yırtık cüppesinde bulamaz. Peki katilin aradığı nedir? Ve birkaç saat önce ölüm döşeğinde yatan kadın, pedere neler itiraf etmiştir. Kır At adlı halka açık evi yöneten ve kara büyü yaptıkları söylenen üç kadın bu soruların yanıtlarını verebilirlerdi. Belki de çözüm insan tabiatının karanlık yönlerinde yatıyordu.

Kadroda yer ala isimlerse şunlar:

Rufus Sewell (Mark Easterbrook), Kaya Scodelario (Hermia), Bertie Carvel (Zachariah Osborne), Sean Pertwee (Detective Inspector Lejeune), Henry Lloyd-Hughes (David Ardingly), Poppy Gilbert (Thomasina Tuckerton), Madeleine Bowyer (Jessie Davis), Ellen Robertson (Poppy. Kadroda bu isimler dışında Rita Tushingham, Sheila Atim, Kathy Kiera Clarke, Sarah Woodward, Georgina Campbell ve Claire Skinner da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER