Apple, Home Before Dark ve Mythic Quest'e başlamadan 2. sezon onayı verdi

Apple, Home Before Dark ve Mythic Quest'e başlamadan 2. sezon onayı verdi
Apple'ın online yayın platformu Apple TV+, iki dizisine başlamadan ikinci sezon onayı verdi. Home Before Dark ve Mythic Quest için onay kararı çıktı.

Rob McElhenney, Charlie Day ve Megan Ganz'in hazırladığı yarım saatlik komedi dizisi Mythic Quest: Raven’s Banquet, video oyunu hazırlayan bir ekibin hikayesi anlatılacak. Dizide McElhenney'in Ubusoft'a olan ziyaretinden esinlenildi. Yapımcıların arasında Ubisoft, Lionsgate ve 3 Arts Ent. de bulunuyor.

Kadrosunda McElhenney dışında F. Murray Abraham, Danny Pudi, Imani Hakim, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Ashly Burch ve Jessie Ennis gibi isimle yer alıyor. Mythic Quest: Raven’s Banquet, 9 bölümlük sezonunun tamamıyla 7 Şubat'ta ekrana gelecek.

11 yaşındaki Hilde Lysiak'ın gerçek hayat hikayesinden esinlenen Home Before Dark, 3 Nisan'da başlayacak. Sezonu 10 bölüm sürecek.

Hilde Lysiak, 9 yaşındayken Selinsgrove'daki bir cinayeti araştırmaya başlamış ve kendi hazırladığı Orange Street News üzerinden gerçeği ortaya çıkartmıştı. Hatta onun yaşındaki bir kızın cinayetlerle ilgileniyor olması olumsuz bazı eleştirilere sebep olmuştu. Ancak eleştirilere rağmen Hilde ve gazetecilik yapan babası Matthew Lysiak, dört kitaplık bir anlaşma imzaladılar.

Dana Fox (Ben and Kate) ve Dara Resnik'in (Daredevil) yaratıcısı olduğu diziyi Jon M. Chu (Crazy Rich Asians, Now You See Me 2) yönetti. Anonymous Content ve Paramount Television yapımcılığını üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER