AMC'nin yeni antoloji dizisi Soulmates'in kadrosu genişliyor

AMC'nin yeni antoloji dizisi Soulmates'in kadrosu genişliyor
A.B.D.'nin premium kablolu kanallarından AMC'nin yeni antoloji draması Soulmates'in kadrosu genişliyor. Dizinin kadrosuna Charlie Heaton (Stanger Things), Malin Akerman (Billions), Betsy Brandt (Breaking Bad, Life in Pieces) ve JJ Feild (Turn) de dahil oldu.

Aşk ve bilimin birleşimi olarak tanımlanan diziyi Emmy ödüllü senarist Will Bridges (Black Mirror, Stranger Things) ve Brett Goldstein (Superbob, Adult Life Skills) hazırlıyor. Projenin sezonu 6 bölüm sürecek. 15 yıl gelecekte insanlığın hayatını değiştirecek bir keşif yapılır ve insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolu sunulur. Dizinin her bölümünde farklı bir kadroyla bu keşfin çeşitli şekillerde etkilediği insanların hikayesi anlatılacak.

Antolojinin kadrosunda bulunan diğer isimler şöyle:

Sarah Snook (Succession), David Costabile (Billions), Sonya Cassidy (Lodge 49, Humans, The Woman in White), Kingsley Ben-Adir (The OA), Darren Boyd (Killing Eve), Dolly Wells (Can You Ever Forgive Me?), Karima McAdams (Deep State), Laia Costa (Victoria), Shamier Anderson (Goliath), Georgina Campbell (Black Mirror), Henry Goodman (The New Pope), Sofia Oxenham (Poldark), Nathan Stewart Jarrett (Candyman), Sandra Teles (Black Mirror: Bandersnatch), Letty Thomas (Emma) ve Adam El Hagar (Tyrant) 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER