Freeform, Good Trouble ve Grown-ish dizilerine yeni sezon onayı verdi

Freeform, Good Trouble ve Grown-ish dizilerine yeni sezon onayı verdi
Amerika'nın kablolu kanallarından Freeform'dan iki dizisine yeni sezon onayı çıktı.

İkinci sezonuyla ekrana gelmeye devam eden Good Trouble üçüncü sezon onayını aldı. Kanalın eski dizilerinden The Fosters'ın uzantısı olarak da bilinen dizide üniversiteden mezun olunca birlikte Los Angeles'a taşınan Mariana ve Callie'nin yeni işlerinde ve hayatlarında yaşadığı zorluklar, hayatlarına giren yeni insanlar anlatılıyor. Başrolleri Maia Mitchell ile Cierra Ramirez paylaşıyor.

Kadrosunda Tommy Martinez (Riverdale), Zuri Adele (Under the Dome), Sherry Cola (I Love Dick) ve Roger Bart (Revenge, Desperate Housewives) gibi isimlerin bulunduğu dizi zaman zaman The Fosters oyuncularını da konuk ediyor.

Kanaldan Black-ish'in uzantısı Grown-ish'e dördüncü sezon onayı da geldi. Üçüncü sezonu devam eden dizide ise Johnson ailesinin kızları Zoey'in üniversiteyi kazanınca yeni bir şehre taşınmasıyla ve yeni bir çevreye girişiyle olanlar ekrana geliyor. 

Yara Shahidi'nin başrolünde yer aldığı projenin kadrosunda Trevor Jackson, Francia Raisa, Emily Arlook, Jordan Buhat, Luka Sabbat, Deon Cole, Chloe Bailey ve Halle Bailey gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER