Babil’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesine ön satışı yapıldı!

Babil’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesine ön satışı yapıldı!
Ay Yapım’ın Star TV ekranlarında yayına girecek olan iddialı yeni dizisi Babil için uluslararası yayıncılar sıraya girdi. Madd Entertainment’ın dağıtımını üstlendiği dizinin ilk satışı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesinin önde gelen pay TV platformlarından birisi olan Orbit Showtime Network (OSN)’e yapıldı. 

“OSN olarak, merakla beklenen bu Türk dizisini üyelerimize 2020 yılında sunma ayrıcalığını taşıdığımız için çok  heyecanlıyız. Hırs, açgözlülük ve ihanet dolu bir dünyanın kapılarını aralayan bu sürekleyici dizinin, şaşırtan kurgularıyla seyirciyi kendisine hızla bağlayacağına inanıyoruz. Babil’in OSN’in prototipindeki Arapça dublajlı dizilerin arasında yer alması, seyircilerimize dünya standartlarında içerik sağlamak adına ne kadar adanmış olduğumuzun bir göstergesidir.”diye belirtti İçerikten Sorumlu Genel Müdür, Emad Morcos.

OSN, The Choice İngilizce adıyla uluslararası pazarlara tanıtılan yeni diziyi, aynı diğer Hollywood yapımlarında olduğu gibi Türkiye yayınından hemen bir hafta sonra yayınlayacak.

Dünya çapında en çok tanınan Türk oyunculardan oluşan efsane dizi kadrosunun başında 1001 Gece, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi yurt dışına da ihraç edilmiş olan yapımların sevilen oyuncusu Halit Ergenç geliyor. Oyuncunun yeni projesi uluslararası seyirci tarafından heyecanla bekleniyor.

Dizinin Konusu

Idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER