Gael García Bernal, Station Eleven dizisinin kadrosuna katıldı

Gael García Bernal, Station Eleven dizisinin kadrosuna katıldı
Mozart in the Jungle dizisindeki rolüyle Altın Küre kazanan aktör Gael García Bernal, Station Eleven dizisinin kadrosuna katıldı. Maniac dizisinin yaratıcılarından Patrick Somerville'in showrunner olarak görev aldığı proje, Emily St. John Mandel’in kitabından uyarlanıyor. Kitap dilimize "İstasyon On Bir" adıyla çevrildi.

Roman, altı kişinin hayatlarının kesişmesini anlatıyor: Ünlü aktör Arthur Leander, son anda grip konusunda uyarılan Jeevan (Himesh Patel); Arthur’un ilk eşi Miranda, Arthur’un eski dostu Clark, Seyyar Senfoni’deki bir oyuncu olan Kirsten (Mackenzie Davis) ve kendi kendini peygamber ilan eden esrarengiz bir kişi.

Başrollerden Mackenzie Davis, aktör ve müzisyenlerden oluşan küçük Shakespeare tiyatro topluluğundaki sanatçı Kirsten Raymonde’ı canlandıracak. Bu grup dünyanın çeşitli yerlerini dolaşarak oyunlar oynayıp, konserler vermektedir. Kendilerine “Seyyar Senfoni” adını verdiler ve kendilerini sanat ve insanlık kalıntılarını hayatta tutmaya adadılar. Patel, grip salgını sonrası lider olmak zorunda olan işsiz bir kayıp ruh Jeevan’ı canlandıracak.

Kadroya dahil olan Bernal ise bahsi geçen Arthur'u oynayacak. Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek ve bahar aylarında ekranda olacak. Diziyi yeni online yayın platformu HBO Max yayınlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER