Sefirin Kızı, Aralık ayının en çok konuşulan üçüncü dizisi oldu!

Sefirin Kızı, Aralık ayının en çok konuşulan üçüncü dizisi oldu!
Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin beğeni ile izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’ sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarla dünya listesine girmeyi başaran dizi Aralık ayının en çok konuşulan 3. dizisi oldu.

 
 
Nare’nin (Neslihan Atagül Doğulu) ve Sancar’ın (Engin Akyürek) tutku dolu aşkları her hafta izleyiciyi ekrana kitlerken sosyal medyanın da gözdesi oldu. Dünyanın en çok konuşulanları Aralık listesinde (Social Wit List December) 3. olarak yer alan “Sefirin Kızı” ilk üçteki tek Türk yapımı.
 
Kızları Melek’e kavuştuktan sonra Sancar’ın Menekşe’yle eve gittiğini öğrenen Nare’nin tepkisi ne olacak? Her şeye rağmen pes etmeyen Nare, kızıyla yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Nare’nin tüm iş arayışları Sancar tarafından tek tek suya düşürülürken Gediz’i ise çok zor bir karar beklemektedir. Bir seçim yapmak zorunda kalan Gediz, Sancar’ı mı Nare’yi mi seçecektir? Merak dolu gelişmelerle “Sefirin Kızı” 13 Aralık Pazartesi akşamı Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER