Merakla beklenen Babil dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı

Merakla beklenen Babil dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı
“Birini tanımak istiyorsanız, ona parayı neden istediğini sorun!”
Ay Yapım’ın beIN Connect için hazırladığı ancak bir son dakika değişikliği ile Star Tv'de yayına çıkmaya hazırlanan, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ile Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisinin ilk bölüm tanıtımı ve setten ilk kareler yayınlandı.
 
Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı, merakla beklenen Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.
 
“Para için ne yaparsın?”
Oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bir ekonomi profesörü olsa da bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, çoktan geçtiğini zannettiği hayatın en ağır sınavıyla karşı karşıyadır: Para için ne yaparsın?
 
“Ne yaparsan yap, o parayı bul!”
Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan’ın bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır. Üstelik bu yol, daha önce hiç yürümediği bir yoldur.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER