A.B.D.'de yayınlanan Survivor'da 39 sezon sonra ilk kez bir yarışmacı diskalifiye edildi

A.B.D.'de yayınlanan Survivor'da 39 sezon sonra ilk kez bir yarışmacı diskalifiye edildi
A.B.D.'de yayınlanan Survivor'da bir ilk yaşandı. "Survivor: Island of the Idols" isimli 39. sezonu devam eden yarışmada ilk kez bir yarışmacı diskalifiye edildi.

Dan Spilo isimli yarışmacının diskalifiye nedeni ise taciz ve uygunsuz davranışlar. Sonbahar dönemiyle başlayan sezonda ilk kez Kasım ayında Kellee Kim (29) isimli yarışmacı Dan'in kendisine uygunsuz davrandığından şikayetçi oldu, CBS kanalı bunun üstüne yarışmacıya resmi bir uyarı verdiklerini belirtti. Daha sonrasında yarışmacılardan Missy Byrd ve Elizabeth Beisel, Spilo'yu kendilerine karşı aşırı davranışlarda bulunmakla suçladılar.

Kısa bir süre öncesinde ise yeni ve benzer bir olay yaşandı. Kameralara yansımadığı belirtilen olay iddiaya göre yarışmanın ekibinden birisiyle oldu ve bir yarışmacı da detayları verilmeyen bu olaya tanık oldu. Bu nedenle de Dan'in diskalifiye edilmesine karar verildi. Karar, 11 Aralık bölümünde sunucu Jeff Probst tarafından açıklandı.

CBS'in verdiği karar sonrası geleneksel olarak canlı yayınlanan yeniden bir araya gelme bölümü iptal edildi. Bölümün önceden çekilerek ekrana geleceği açıklandı. Ayrıca Entertainment Weekly'nin haberine göre yapımcılar şovun kalanını kurguda herhangi bir değişikliğe gitmeden yayınlamaya devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER