Aman Reis Duymasın filmi Avrupa'nın birçok şehrinde vizyona girecek!

Aman Reis Duymasın filmi Avrupa'nın birçok şehrinde vizyona girecek!
Yapımcılığını Sinehane'nin üstlendiği ‘Aman Reis Duymasın’ filmi, tüm Türkiye'yi güldürmek için gün sayıyor. 11 Aralık'ta Türkiye de yapılacak galanın ardından vizyona girecek olan 'Aman Reis Duymasın', 12 Aralık Berlin, 13 Aralık Rotterdam, 26 Aralık'ta da Bakü'ye giderek gala turnesi yapacak. Avrupa'nın birçok şehrinde vizona girecek olan ‘Aman Reis Duymasın’ filmini yalnız bırakmayan binlerce gurbetçimiz ise satışı başlayan biletlere gösterdiği ilgi yüzünden ek salonlar açılmasına neden oldu. Ön satışta patlama yaşayan film, aralık ayında Türkiye'nin dışında Avrupa ve Asya'yı da güldürecek. Bilet satışları devam eden film, Almanya, Danimarka, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika ve Azerbaycan’da vizyona girecek.

‘Aman Reis Duymasın’ filminin hikayesi kadar kadrosu da zengin. Filmde Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler, Ezgi Esma Kürklü gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Aman Reis Duymasın 13 Aralık’ta Türkiye’de Sinemaseverlerle buluşacak.
 
Filmin Konusu:
Yeraltı dünyasının en güçlü isimleri bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Kadınlı erkekli bu renkli kadro daha deniz otobüsünden iner inmez tatilin beklentilerinin dışında olacağını anlayarak İstanbul’a dönmek yerine devam etme kararı alırlar. Yönettikleri bu büyük dünyanın tam zıttında küçücük bir sahil kasabasında şok üstüne şok yaşarlar. Tek dilekleri bu skandalı Reis Hızır Çakırbeyli’nin (Oktay Kaynarca) duymamasıdır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER