Strange Angel, 2. sezonun ardından iptal oldu

Strange Angel, 2. sezonun ardından iptal oldu
CBS'in online yayın platformu All Access'te yayınlanan Strange Angel ikinci sezonun ardından iptal oldu.

Temmuz ayında ikinci sezonunu tamamlayan dizinin kadrosunda Jack Reynor, Rupert Friend, Bella Heathcote, Peter Mark Kendall, Michael Gaston, Greg WiseRade Šerbedžija, Zack Pearlman ve Keye Chen gibi isimler bulunuyor.

Strange Angel'ın merkezindeki Jack Parsons, 1940'larda Los Angeles'ta yaşayan gizemli ve zeki bir adamdır. Gündüzleri Amerikan roketçiliğinin doğumuna yardım ederken bir yandan da okültizme ilgi duyar hale gelir. Dizi, George Pendle'ın 2005'te piyasaya çıkan aynı isimli kitabından uyarlama. Parsons'ı Jack Reynor canlandırırken Friend ise onu yeni bir dinin içine çeken tuhaf komşusu Ernest Donovan'ı oynuyor. Black Swan'ın senaristi Mark Heyman'ın yarattığı dizide David DiGilio, Ridley Scott ve David W. Zucker da yapımcılık görevini üstlendi.

CBS All Access daha önce One Dollar'ı da birinci sezonunun ardından iptal etti. Platformda The Good Fight, Twilight Zone, Why Women Kill, Star Trek: Discovery, Star Trek: Picard, The Stand, Interrogation ve Tell Me A Story gibi diziler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER