DasDas Akademi çok yakında başlıyor!

DasDas Akademi çok yakında başlıyor!
DasDas, tiyatro oyunları, konserler, stand-up gösterileri, söyleşiler ve de atölye çalışmalarından sonra yepyeni bir içerikle konuklarını buluşturuyor: DasDas Akademi. Alanında uzman isimlerden oluşan eğitmen kadrosu Oyunculuk Atölyeleri’yle geleceğin yeni yeteneklerini yetiştirecek. 
 
DasDas, oyuncu olmak isteyen pek çok kişiyi DasDas Akademi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Nitelikli oyunculuk çalışmaları gerçekleştirebilmek üzere planlanan oyunculuk atölyeleri, çok yakında başlıyor. Her yıl 20 katılımcı ile sınırlı olacak Akademi’de eğitim alabilecek kişiler 23-24 Kasım tarihlerinde DasDas’ta gerçekleşecek ön eleme ile seçilecek. 
 
Devrim Yakut, Gizem Erdem, Günay Acar, A. Kadir Çevik, Sevda Çevik, Beliz Güçbilmez ve Harun Can gibi alanında uzman, duayen isimlerin eğitmen kadrosunda yer aldığı DasDas Akademi’de katılımcılar Temel Oyunculuk, Role Hazırlık, Doğaçlama, Sahne Bilgisi, Tiyatro Düşüncesi, Dans-Hareket, Şan ve Konuşma-Diksiyon alanlarında deneyim kazanacak. 
 
8’er aylık periyotlar halinde toplamda 2 dönem sürecek olan temel eğitim atölyelerinin son 3 ayında, süreci başarıyla tamamlayan katılımcılar ile bir oyun çalışılacak ve bu oyun DasDas Sahne’de tiyatroseverlerle buluşacak. 
 
Geleceğin yeni yeteneklerini kazandıracak olan DasDas Akademi, çok yakında başlıyor. Detaylı bilgi ve sorularınız için akademi@dasdas.com.tradresine mail atabilirsiniz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER