Back to Life, Showtime ve BBC'den 2. sezon onayını aldı

Back to Life, Showtime ve BBC'den 2. sezon onayını aldı
Back to Life dizisi gelecek sezonunu garantiledi. Nisan ayında BBC Three'de ekrana gelen, 10 Kasım'dan itibaren Showtime'da yayınlanan komedi dizisi ikinci sezon onayını aldı.

18 yıl hapiste kaldıktan sonra tahliye olan Miri, dışarıdaki hayata adapte olmak için uğraş vermeye başlar. Bildiği hayattan artık farklı olan yeni normal hayatta Miri eski ilişkilerini tamir etmeyi, yenilerini kurmayı, iş bulmayı ve o gece neler olduğunu dünyanın unutması için beklemektedir. Miri'ye bu yolda yardım edenlerse cinsel açıdan hayal kırıklığın uğramış annesi Caroline, obsesif çevre düşkünü babası Oscar, şartlı tahliye görevlisi Janice'dir. İlk aşkı Dom, eski en iyi arkadaşı Mandy, komşusu Billy ve yeni patronu Nathan da yeni hayatına dahil olurlar.

Episodes dizisiyle bilinen Daisy Haggard'ın başrolünü ve senaryoyu üstlendiği dizinin yapımı Two Brothers Pictures'a emanet. Kadrosunda Geraldine James, Richard Durden, Jo Martin, Jamie Michie, Christine Bottomley, Adeel Akhtar ve Liam Williams da yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER