Vahşet Tanrısı oyunu Kasım ayı boyunca kapalı gişe sahnelenecek!

Vahşet Tanrısı oyunu Kasım ayı boyunca kapalı gişe sahnelenecek!
Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran gibi usta isimleri bir araya getiren DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz ay prömiyerini yapan oyunun Kasım ayı biletleri şimdiden tükendi. 
 
Anadolu Yakası’nın kültür, sanat ve yaşam merkezi DasDas’ın Ekim ayında prömiyeri gerçekleşen, yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ Kasım ayında da dört temsille seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Kadrosunda Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran’ın yer aldığı, Celal Kadri Kınoğlu’nun yönettiği ödüllü oyunun biletleri satışa çıktığı gibi yoğun bir ilgiyle karşılaşıp tükendi. Çocuklarının kavgası sonrasında uzlaşmak üzere bir araya gelen ebeveynlerin aralarında yaşananları anlatan, Yasmina Reza imzalı oyun, yıllardır dünyanın dört bir yanında kapalı gişe sahneleniyor.
 
Ekibin her oyunda dakikalarca ayakta alkışlandığı ‘Vahşet Tanrısı, 7, 16 ve 26 Aralık’ta yeniden DasDas Sahne’de olacak. Oyunun Aralık temsillerinin biletleri, Biletix’te satışta...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER