A Higher Loyalty'de Barack Obama'yı canlandıracak oyuncu da belli oldu

A Higher Loyalty'de Barack Obama'yı canlandıracak oyuncu da belli oldu
FBI'ın eski müdürü James Comey'in yazdığı A Higher Loyalty kitabından uyarlanan yeni dizide Barack Obama'yı canlandıracak oyuncu da belli oldu. Prodüksiyonu bu hafta başlayan dizinin kadrosuna Kingsley Ben-Adir (The OA, Peaky Blinders, Deep State) katıldı.

A Higher Loyalty kitabı Comey'in görevde olduğu dönemde yaşananları konu alan bir eser. Trump ile arasındaki ilişki de dahil olmak üzere Hillary Clinton'ın e-mail skandalıyla ilgili soruşturma, seçimlere Rusya'nın dahiliyle ilgili soruşturma veya Mayıs 2017'deki kovulmasına yol açan diğer olaylar da bunlara dahil.

Billy Ray'ın hazırladığı dizide Comey'i Jeff Daniels, Trump'ı Brendan Gleeson canlandıracak. Mini dizi, Showtime'da ekrana gelecek.

Kadroda Holly Hunter (Sally Yates), Michael Kelly (Andrew McCabe), Jennifer Ehle (Patrice Comey), Peter Coyote (Robert Mueller), Steven Pasquale (Peter Strzok), Oona Chaplin (Lisa Page), Brian d’Arcy James (Mark Giuliano), Steve Zissis (Jim Baker) ve Shawn Doyle (Bill Priestap) da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER