The Witcher, Netflix'ten ikinci sezon onayını aldı

The Witcher, Netflix'ten ikinci sezon onayını aldı
Netflix, The Witcher'a ilk sezonu başlamadan ikinci sezonn oayını verdi.

Andrzej Sapkowski'nin roman serisinden uyarlanan, aynı isimli popüler bir oyun serisine de sahip olan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir. 
 
Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill, Yennefer karakteri ile Anya Chalotra ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan yer alıyor. Kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: 

Jodhi May Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson Eist rolünde, Adam Levy Mousesack rolünde, MyAnna Buring Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read Sabrina rolünde, Emma Appleton Renfri rolünde, Eamon Farren Cahir rolünde, Joey Batey Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen Stregobor rolünde, Royce Pierreson Istredd rolünde, Maciej Musiał Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte Dara rolünde, Anna Shaffer Triss rolünde.

İkinci sezon ilki gibi sekiz bölüm sürecek ve 2021'de ekrana gelecek. Çekimler gelecek yıl içinde başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER