Amazon Prime, Fransa'da iki yeni dizi duyurdu: Voltaire, Mixte & Operations Totems

Amazon Prime, Fransa'da iki yeni dizi duyurdu: Voltaire, Mixte & Operations Totems
Love Island
Netflix gibi A.B.D. dışı yatırımlarına devam eden Amazon Prime, Fransa'da iki yeni dizi duyurdu ve böylece ülkedeki ilk projelerine onay vermiş oldu. İngiliz formatı Love Island'in Fransa versiyonunun yanı sıra macera türünde reality şovu The Missing One'ı da duyuran platformun dizi projeleri ise şöyle:

Voltaire, Mixte: Bir erkek lisesine tarihinde ilk kez kız öğrenci alınmasına karar verilir. 1960'ların Fransa'sında geçen dizide ilişkilere, aşka, cinselliğe ve zamanı da içine alan "hormonal patlamalara" odaklanılacak.

Marie Roussin (Borgia) showrunner olarak görev alacak. 2021'de ekrana gelecek.

Operations Totems: İki düşman casus arasındaki aşk hikayesini konu alacak. Doğu Berlin'den Paris'e, Kuzey Afrika'dan Sovyetler'e kadar genişleyen hikaye 1964'te geçiyor. Babasının mirasını taşımaya gayret gösteren Francis Morizet'in yolu KGB'den Lyudmila'yla kesişiyor. Fransa’nın dış istihbarat teşkilatı SECE ve CIA arasında devam eden yasa dışı operasyonların ortasında iki ajan, ülkeleri ve birbirilerine duydukları aşk arasında kalacaklar.

Diziyi Juliette Soubrier (Zone Blanche) ve Olivier Dujols (Falco) hazırlıyor. 2020'de prodüksiyon başlayacak ve 2021'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER