Mayans MC dizisi 3. sezon onayını aldı

Mayans MC dizisi 3. sezon onayını aldı
FX kanalında ikinci sezonuyla ekrana gelen Mayans MC dizisinden güzel haber var. Kanal, diziye 3. sezon onayı verdiğini duyurdu.

Mayans MC, Kaliforniya/Meksika sınırında faaliyet gösteren aynı isimli motosiklet çetesini konu alıyor. Çetenin eski üyelerinden Ezekiel Reyes (JD Pardo) hapisten yeni çıkıyor ve kendisine yeni bir kimlik yaratmak için harekete geçiyor. Dizide Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Michael Irby, Carla Baratta, Antonio Jaramillo, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral ve Danny Pino gibi oyuncular da yer alıyor. 

Kanalın uzun ömürlü ve sevilen dizilerinden Sons of Anarchy'nin uzantısı olarak ekrana gelen drama dizisi, Kurt Sutter ve Elgin James tarafından yaratıldı. Ancak ağustos sonunda Sutter'ın diziden ayrıldığı duyurulmuştu. Geçtiğimiz haftalarda ise Sutter'ın set çalışanlarına karşı sert ve kaba davranışları nedeniyle kovulduğu ortaya çıktı. Mayans MC'yi üçüncü sezondan itibaren Elgin James tek başına hazırlayacak.

Mayans MC'nin ikinci sezonu bu gece yayınlanacak sezonuyla ikinci sezonunu tamamlayacak. Gelecek sezonun 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER