9-1-1'ın uzantı dizisi 9-1-1: Lone Star, 19 Ocak'ta başlıyor

9-1-1'ın uzantı dizisi 9-1-1: Lone Star, 19 Ocak'ta başlıyor
FOX kanalının dizilerinden 9-1-1'ın uzantısı "9-1-1: Lone Star", 19 Ocak'ta başlıyor. Dizinin ilk teaser tanıtımı geldi.

Rob Lowe'ın ve Liv Tyler'ın başrolde yer aldığı dizinin hikayesi Texas’ta geçiyor. Lowe, dizide oğluyla birlikte New York’tan Austin’e taşınan bir polisi canlandıracak. Karakter hem zor durumda olan kişilere yardımcı olmak hem de aynı zamanda özel hayatındaki problemlerle ilgilenmek zorunda kalacak.

Tyler ise Şef Paramedik Michelle Blake'i oynayacak. Blake, hem tutkulu hem de acımasız, bazen kötü kız olsa da daima patron, zeki ve Owen'ın dengi bir kadın. Aynı zamanda iki yıldır kayıp olan kız kardeşini arıyor ve bulmak için her şeyi yapmaya razı durumda.

Kanalın en çok izlenen dizisi olan 9-1-1'ı hazırlayan Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear uzantı dizide de yürütücü yapımcı olarak yer alacak. 9-1-1 dizisi ülkemizde FOXLife Türkiye'de ekrana geliyor. Dizide zor durumdaki insanlara yardımcı olan polis, itfaiyeci ve paramedik bir grup insanın görev sırasında veya özel hayatlarında yaşadıkları anlatılıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER