Greg Kinnear, Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosunda

Greg Kinnear, Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosunda
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosuna Greg Kinnear da katıldı. Yeni dizi, online yayın platformu CBS All Access'te yayınlanacak ve 2020'de ekrana gelecek. 

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

Kadroya dahil olan Kinnear, Glen Bateman karakterini canlandıracak. Dul bir profesör olan Glen, tek başına yaşamaya alışkın bir adamdır. Salgın başladıktan sonra Glen'i yolu Mother Abagail, görüleri ve etrafındaki kişilerle yolu kesişecek.

The Stand'in açıklanan kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Alexander Skarsgard (Randal Flagg), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Henry Zaga (Nick Andros), Marilyn Manson, Jovan Adepo, Owen Teague, Brad William Henke, Daniel Sunjata, Eion Bailey, Katherine McNamara ve Hamish Linklater da yer alıyor.

Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetiyor. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER