Justin Kirk, HBO'nun yeni dizisi Perry Mason'ın kadrosuna katıldı

Justin Kirk, HBO'nun yeni dizisi Perry Mason'ın kadrosuna katıldı
Justin Kirk (Weeds, Angels in America, Kidding), HBO'nun yeni dizisi Perry Mason'ın kadrosuna dahil oldu.

Hikayesi 1932 yılının Los Angeles'ında geçen dizide kıt kanaat geçinen bir özel dedektif olan Perry (Matthew Rhys), savaş anılarıyla ve bozulmuş bir evlilikle mücadele etmektedir. Bir çocuk kaçırma davası önüne geldiğinde araştırması onu şehrin perde arkasındaki gerçeklere götürür. 

Kadroya dahil olan Kirk'ün canlandıracağı karakter şimdilik açıklanmadı. Dizinin kadrosundaki isimlerden Tatiana Maslany (Orphan Black), Rahibe Alice karakterini canlandıracak. Radiant Assembly of God isimli güçlü bir topluluğu yöneten Alice, konuşmaları sayesinde elde ettiği gücü sadece kendi kafasına uygun planlar için kullanan bir kadın. John Lithgow ise kariyerinde iyi bir noktada olmayan avukat Elias Birchard'ı canlandıracak. Elias, Perry için akıl hocası ve baba figürü olarak öne çıkıyor.

Robert Downey Jr.'ın yapım şirketi Team Downey'in yapımcılığını üstlendiği dizide Joe Horacek, Rolin Jones ve Ron Fitzgerald birlikte yürütücü yapımcılık ve showrunnerlık görevlerini üstlendiler. Perry Mason'ın limitli dizi türünde olması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER