MF Yapım'dan yeni bir uyarlama geliyor: Abandoned

MF Yapım'dan yeni bir uyarlama geliyor: Abandoned
Pek çok Japon ve Kore uyarlamasını ekrana getiren MF Yapım, bir Japon uyarlamasının daha haklarını satın aldı. Şirketin yeni dizisi 2014'te Nippon TV'de ekrana gelen ve dokuz bölüm süren Abandoned oldu.

Dizide annesi Ryoka bir suçtan dolayı tutuklanan Maki, yetimhaneye gönderilir. Çocuk Esirgeme'de görevli Kano, onu Kogamo House'u ürkütücü bir şekilde yöneten Mr. Sasaki'ye karşı kollar. Maki, burada çeşitli sebeplerden dolayı artık ailesiyle yaşamayan üç kızla tanışır. Kızlar birbirlerine isimleriyle değil, lakaplarıyla hitap etmektedir: Piyano çalmakta iyi olan Piami, fakir bir aileden gelen Bombi ve grubun lideri konumundaki Post.

Maki'nin yetimhaneye geliş sebeinden haberdar olan Post, onunla uğraşmayı kesmezken Maki de ona da karşılık vermeye çalışmaktadır. Ayrıca diğer çocuklar iyi aileler tarafından evlat edinmeyi beklerken bunun iyi bir fikir olmadığına inanan Maki, annesinin gelip kendisini alacağına inanmaktadır.

Daha önce Anne, Kadın, My Son ve Oasis dizilerinin uyarlama hakları için de anlaşan taraflar böylece beşinci proje için bir araya gelmiş oldu. MF Yapım'ın CEO'su Faruk Bayhan, anlaşma sonrası "Ortağımız Med Yapım'la hazırladığımız uyarlamalarımız sadece Türkiye'de değil pek çok ülkede dikkate değer bir ilgi gördü. Nippon TV'yle olan ortaklığın gelecek yıllarda da devam etmesi en büyük isteğim. Onların haberi yok ama kataloglarını yakından takip ediyoruz ve üç-dört yeni proje için daha konuşmaya hazırız," yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER