Eccho Rights, MIPCOM öncesi endüstrinin önde gelenlerini İstanbul'da bir araya getirdi

Eccho Rights, MIPCOM öncesi endüstrinin önde gelenlerini İstanbul'da bir araya getirdi
Pek çok Türk dizisinin dağıtımını üstlenen ve İstanbul'da bir ofisi de bulunan dağıtım şirketi Eccho Rights, MIPCOM öncesi endüstrinin önde gelenlerini İstanbul'da bir araya getirdi.

Dünya genelinden 110 alıcıyı ağırlayan şirket, yeni içerikleri için özel bir gösterim düzenledi. Gösterim, Feriye Sarayı'nda gerçekleşti. Eccho Rights'ın yöneticisi Fredrik af Malmborg, ttvnews'e yaptığı açıklamada Mipcom için bu sene farklı bir şey yapmak istediklerini ve bu amaçla müşterileriyle Fransa'da buluşmak yerine çoğunu öncesinde İstanbul'da ağırlamaya karar verdiklerini belirtti. Ayrıca benzer bir etkinliğin gelecek yıl da olup olmayacağını henüz bilmediğini ama farklı bir şehirde olma ihtimalinin olduğunu da ekledi.
 
Eccho Rights'ın MIPCOM'da da tanıtacağı geniş kataloğunun içinde Türkiye'nin yanı sıra Portekiz, Romanya, Kore ve İskandivya'dan da içerikler bulunuyor. Şirketin tanıtımını yaptığı Türk dizilerinin arasına Elif, Yaralı Kuşlar, Ufak Tefek Cinayetler, Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen, Kuzey Yıldızı ve Kardeş Çocukları da bulunuyor.
 
Ayrıca Ezel dizisinden uyarlanan ve ikinci sezonuna Romanya'daki Pro TV'de devam eden Vlad dizisi de şirketin portföyünde yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER