Başka Sinema Ayvalık Film Festivali'nde bugün neler var? (9 Ekim 2019)

Başka Sinema Ayvalık Film Festivali'nde bugün neler var? (9 Ekim 2019)
Festivalin son gününde gösterimlerin ardından yönetmenler, film ekipleri ve oyuncular izleyicilerin karşısında olacak. Saat 14’te Ma’adra Binası’nda Aylin Kuryel ve Fırat Yücel’in yönettiği Baştan Başa gösteriliyor. Filmin ardından yönetmenlerden Fırat Yücel izleyicilerin sorularını yanıtlayacak. Vural sinemasındaysa saat 14’te, Ağaçlardan Bahsetmek’in gösteriminin ardından Suhaib Gasmelbari seyircilerle sohbet edecek. Saat 19’da Vural sinemasında Aden’in gösteriminin ardından yönetmen Barış Atay ve film ekibi izleyicilerin sorularını yanıtlayacaklar.

Bugün Antonio Cosentino’nun festival için hazırladığı Ellerin Havada, Keşke Hep Öyle Kalsa başlıklı sergiyi görmek için son fırsat! Ofiskafe’deki sergi saat 10 ve 19 arasında gezilebilir.

Deniz Tortum'un yönetmenliğini üstlendiği Emre Yeksan'ın Yuva filmiyle aynı yerde doğan VR film Selyatağı'nın gösterimi sürüyor. Özel gözlükler sinemaseverleri 19 ile 23 arasında Ma’adra Binası’nda bekliyor.

Festival Cunda Pazar Meydanı’nda saat 20.30’da Bizim için Şampiyon’un açıkhava gösterimiyle sona eriyor. Gösterimin ardından yönetmen Ahmet Katıksız ile başrol oyuncuları Ekin Koç ve Farah Zeynep Abdullah sahnede olacak. Sıkı giyinmeyi ihmal etmeyin!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER