Neil Patrick Harris, Boys dizisinin kadrosuna dahil oldu

Neil Patrick Harris, Boys dizisinin kadrosuna dahil oldu
Neil Patrick Harris'in yeni dizisi belli oldu. Son olarak üç sezon süren Netflix dizisi A Series of Unfortunate Events'te yer alan aktör, İngiliz Channel 4 kanalında yayınlanacak "Boys"un kadrosuna katıldı.

Dizinin başrollerinde Olly Alexander ve Keeley Hawes de yer alıyor. Queer as Folk ile bilinen Russell T. Davies'in hazırladığı dramanın sezonunun beş bölüm sürmesi bekleniyor. Çekimler gelecek hafta başlayacak ve 2020'de ekrana gelecek. Bölümleri Peter Hoar (The Last Kingdom) yönetecek. Kadroda Shaun Dooley (Broadchurch), Lydia West (Years and Years), Stephen Fry, Omari Douglas, Callum Scott ve Tracy Ann Oberman da yer alıyor.

Boys'un hikayesi 1980'li yıllarda başlayan AIDS salgını sırasındaki Birleşik Krallık'ta geçecek. Bir grup genç eşcinselin merkezinde yer aldığı dizide Alexander, 18 yaşındaki Ritchie'yi, Douglas ve Scott ise onun arkadaşları Roscoe ve Colin'i canlandıracak. Dooley ve Hawes Ritchie'nin ailesine hayat verecek. Harris ise Henry Coltrane isminde bir karakteri oynayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER