Disney Channel, Ekim ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!

Disney Channel, Ekim ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!
Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel, Ekim ayında da yepyeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 

14 yaşındaki film yapımcısı Spencer Wright’ın, Hollywood’lularla dolu bir lisede yeni bir çocuk olarak adapte olmaya çalışırken, pop yıldızı Billy Joe Cobra’nın hayaleti ile arkadaşlığını anlatan yeni dizi Dostum Bu Benim Hayaletim bu ay Disney Channel’da başlıyor. Disney Channel’ın bu ayki bir diğer yeni çizgi dizisi Balık Oltası ise dev bir akvaryum tankının içinde yaşayan üç kanka Bea, Milo ve Oscar'ın Tatlısu Lisesi’ndeki yaşamını konu alıyor. 3. sezonu ve yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ile Ekim ayında da daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duyguya hazır olun! Bir anda kendini, büyük ve yeni bir şehirde, farklı insanlarla dolu bir ortamda bulan Luna’nın başından geçenleri konu alan dizi Soy Luna bu ay Disney Channel’da 2. sezonu ve yeni bölümleriyle devam ederken; hepimizin bildiği Horizon Yüksek Okulu’nda öğrenci olan Peter Parker, kötülerle Süper Kahraman Örümcek-Adam olarak savaştığı Marvel Örümcek-Adam, 2. sezon bölümleriyle hayranlarını heyecanlandırmaya devam edecek. Hafta sonları tüm aileyi bir araya getiren Sihirli Hafta Sonları kuşağında ise Ekim ayı boyunca Kim Possible: Çok Dramatik!, Zombiler, Uçaklar: Söndür ve Kurtar, Lilo ve Stiç 2: Stiç Zor Durumda ve Müfettiş Gadget gibi popüler filmler her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da izleyicilerle buluşacak.

MUCİZE: UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ
3.SEZON 

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’nin 3.sezon yeni bölümler devam ediyor!

Zamanla, Marinette ve Adrien arkadaş olurlar. Ancak Marinette duygularını ilan etmenin o kadar basit olmadığını, aslında tam tersi olacağını keşfeder!

Uğur Böceği ve Kara Kedi için yeni güçlerine ve gerektirdiği zaman arayabilecekleri ekip arkadaşlarına rağmen, Hawk Moth ile savaşmak daha da zorlaşır. Rakipleri, onlar için Akumatize olmuş müttefikler yaratabilecek süper-kötü Mayura'yı arayabildiği sürece her zaman kahramanlarımızdan daha güçlüdür.

Daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duygu! 3. Sezon, Adrien ve Marinette için bir sınav olacak: Sırlarını tutabilecekler ve özel hayatlarının süper kahraman maceralarına karışmasını önleyebilecekler mi?

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 3.sezon yeni bölümler Pazartesi’den Perşembe’ye 19.15’te Disney Channel’da!

SOY LUNA 2.SEZON BAŞLIYOR!

Luna Valente, Cancun Meksika’da onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica ve en iyi arkadaşı Simon ile birlikte mutlu ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Cancun’da hem okula devam etmekte ve hem de yarı zamanlı olarak paten ile fast-food dağıtımı yapmaktadır.

Fakat aniden hayatı beklenmedik bir şekilde değişir ve ailesinin çalıştığı konağın yeni sahibi Sharon Benson onlara reddedemeyecekleri bir teklif sunar.

Hep birlikte Arjantin’e taşınırlar ve Luna ülkenin en iyi okullarından South Blake College 'da okumaya başlar. Luna bir anda kendini, büyük bir şehirde, farklı insanlarla dolu yeni, zenginlerin okulunda bulur.

Luna’nın yeni hayatında İtalyan bir diplomatın oğlu olan etkileyici Matteo ve yeni ev sahibinin kızı Ambar ile da uğraşması gerekecek. Ama azim ve coşku ve paten sevgisi ile yeni arkadaşlar edinecek, sesini bulacak, ilk aşkıyla tanışacak ve gerçek kimliğini keşfedecek.

Soy Luna’nın yeni sezonunu Disney Channel’da izleyin. 28 Ekim’den itibaren Pazartesi’den Perşembe’ye 19.45’te.

Tekrar izlemek isteyenler için her Cuma 20.15’te 3 bölüm yayında.

MARVEL ÖRÜMCEK-ADAM

“Büyük güç büyük sorumluluk getirir”

Hepimizin bildiği gibi ünlü Horizon Yüksek Okulu’nda öğrenci olan Peter Parker, kötülerle Süper Kahraman Örümcek-Adam olarak savaşır.

Peter, kendi duygusal ve kişisel problemlerini süper güçleriyle çözemeyen, süper güçlerinin çoğu zaman ilişkilerini olumsuz yönde etkilediği bir kahramandır. Günlük hayatı ve kahraman hayatını birlikte idare etmekte zorlanır, gizli kimliğini en yakın arkadaşı Harry’den bile saklamaktadır.

Pater kendiyle barışarak Vulture ve Doktor Oktopus gibi süper kötülerle savaşırken Harry’nin de yavaş yavaş kötü tarafa geçmesine şahit olur.

Marvel Örümcek-Adam 2.sezon 5 Ekim’de başlıyor. Hafta sonları 10.00’da Disney Channel’da!

YENİ DİZİ: DOSTUM BU BENİM HAYALETİM

14 yaşındaki kendince bir film yapımcısı olan Spencer Wright için Beverly Heights çok heyecan verici bir yer. Hollywoodlular tarafından doldurulmuş bir lisede yeni bir çocuk olmak… O, parasını, hisse senedi olarak değil, nakit olarak alan bir çocuk; ve burada olmak çok korkutucu.

Neyse ki, en iyi arkadaşı, pop yıldızı Billy Joe Cobra’nın hayaleti ile her yere bir giriş izni var!

Billy Joe Cobra, gerçek adı Baruch Cohen, eski sansasyonel bir rock yıldızının hayaletidir. Spencer Billy’yi görebilen nadir kişiler birisi ve ikisi de onlara yanlış yapanlardan şaka tarzı intikam almaya bayılıyor.

Dostum Bu Benim Hayaletim 25 Ekim’de başlıyor. Her Cuma 19.45’te 4 bölüm birden Disney Channel’da!

YENİ DİZİ: BALIK OLTASI

Yeni çizgi dizi “Balık Oltası” Bud'ın Evcil Hayvan Dükkanı’nda dev bir akvaryum tankının içine yaşayan üç kanka Bea, Milo ve Oscar'ın Tatlısu Lisesi’ndeki yaşamını anlatıyor. 3 arkadaş arkadaşlık, buluşma ve spor gibi normal aktvitelerin yanı sıra dev ıstakoz saldırıları, hamster kafeslerine okul gezileri gibi daha anormal durumları da birlikte yaşıyorlar.

Balık Oltası 25 Ekim’de başlıyor. Her Cuma 21.45’te 3 bölüm birden Disney Channel’da!

SİHİRLİ HAFTA SONLARI

Ailece izleyeceğiniz sihirli filmler için hepinizi her hafta sonu 11.00’de Disney Channel’a bekliyoruz!

Ekim ayında yayınlanacak filmler:

5 Ekim Cumartesi; Yeni Nesil 2
6 Ekim Pazar; Kim Possible: Çok Dramatik!
12 Ekim Cumartesi; Zombiler
13 Ekim Pazar; Uçaklar: Söndür ve Kurtar
19 Ekim Cumartesi; Uçaklar: Söndür ve Kurtar
20 Ekim Pazar; Lilo ve Stiç 2: Stiç Zor Durumda
26 Ekim Cumartesi; Lilo ve Stiç 2: Stiç Zor Durumda
27 Ekim Pazar; Müfettiş Gadget

Sihirli hafta sonu filmleri her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER