Inter Medya dizilerini MIPCOM’da tanıtmaya hazırlanıyor!

Inter Medya dizilerini MIPCOM’da tanıtmaya hazırlanıyor!
Inter Medya’nın, 14-17 Ekim 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşecek olan MIPCOM Fuarındaki programı belli oldu.

Yapımı TIMS&B Productions’a ait Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands), perşembe akşamları 2. sezonuyla ATV'de devam ediyor. Uluslararası dağıtımını Inter Medya'nın üstlendiği rekortmeni dizi Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı güçlü bir kadroya sahip.
 
Her yıl geniş bir program yelpazesiyle MIPCOM’a gitmesiyle tanınan Inter Medya’nın bu yılki programında, bir başka TIMS&B Productions yapımı olan Leke (Tainted Love) ve Focus Film imzalı Sevdim Seni Bir Kere (Loved you once) bulunuyor.
 
Lansmanları Cannes’daki MIPCOM 2019 fuarında yapılacak dizilerin yeni tasarlanmış afişleri ise dikkat cekiyor.
 
Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan, başrollerini Melis Sezen ve Burak Sevinç’in paylaştığı Leke dizisi’nin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor, senaryosu ise Ayfer Tunç imzalı. 
 
Focus Film yapımcılığını üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere (Loved you once) dizisi 9 Eylül Pazartesi günü saat 17:00’de Star TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Berk Bakioğlu’nun başrolde olduğu Sevdim Seni Bir Kere dizisinde genç oyuncunun partneri ise Şifanur Gül.
 
Leke Dizisi Konusu
Leke dizisinde iki kardeşin hayat karşısında verdikleri zorlu mücadele anlatıyor. Yasemin 18 yaşında Murat ise 9 yaşındadır. Yetimhaneye bırakılan iki kardeş beraber büyürler. Çalışkan ve hırslı bir kız olan Yasemin avukat olmak istemektedir ve sonunda da Hukuk fakültesini kazanır ancak yaşı 18 olunca yetiştirme yurdundan ayrılması gerekir . Kardeşini yetimhanede tek başına bırakmak istemeyen Yasemin, çalışmaya başlar ve kardeşiyle kendine bir ev tutar. Yasemin’in en büyük sıkıntısı ise kardeşinin ameliyatıdır. Eğer Yasemin parayı bulursa artık kardeşi duyabilecektir; ancak Yasemin’in başına hiç beklemediği başka sorunlar açılır..
 
Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Konusu
Aslım İzmir’de doğup büyümüştür. Özel bir üniversitede Hukuk okumak için Ankara’ya gelen Aslım gelir gelmez özel üniversite sahibinin oğlu Ozan ile çarpışır ve bir tartışma yaşarlar. Ozan’ın asi ve öfkeli tavrı Aslım’ın inatçılığı ile birleşince hayat gençlere fırtınalı ve tutkulu bir aşk yazar. Ozan ve Aslım bir yandan aşkları ile sınanırken diğer taraftan  iki gencin ailesi de yıllar önce kapattıkları defterleri açarlar. Hırs, kibir, yalan, geçmişten gelen sırlar ve sosyo ekonomik farklar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını parçalarken unutulan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER