Will Arnett, BBC'nin yeni komedisi First Team'in kadrosunda

Will Arnett, BBC'nin yeni komedisi First Team'in kadrosunda
Will Arnett (Arrested Development), BBC'nin yeni komedisi First Team'in kadrosuna katıldı.

Şubat ayında "Afternoons" ismiyle duyurulan projede Premier League'deki kurgusal bir futbol takımında oynayan üç gencin başından geçen talihsizlikler anlatılacak. Karakterler sosyal medya, para ve kadınlar konusunda pek de uzman olmayan kişiler.

The Inbetweeners dizisinin yaratıcıları Iain Morris ve Damon Beesley hazırlayacak ve sezon altı bölüm sürecek. Kadrosunda Chris Geere (You’re the Worst, Modern Family), Shaquille Ali-Yebuah (The Feed, The Children Act), Jack McMullen (The Souvenir, Le Mans ’66 / Ford v Ferrari), Jake Short (SuperCool, This Is the Year) ve Theo Barklem Biggs (Sliced, White Gold) de yer alıyor.

Bahsi geçen üç genci Ali-Yebuah, McMullen ve Short canlandıracak. Paulo Sassenelli, gençlerin İtalyan menajeri Cesare'ye hayat verecek. Kadroya dahil olan Arnett ise takımın yönetim kurulu üyelerinden birisini canlandıracak. Geere, koçları Chris Booth karakterini oynayacak. First Team'in yapımcıları arasında Liverpool takımında yönetim kurulu üyesi de olan Emmy ödüllü yapımcı Tom Werner (Roseanne, That '70s Show) da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER