Liv Tyler, 9-1-1'ın uzantı dizisi Lone Star'ın kadrosunda

Liv Tyler, 9-1-1'ın uzantı dizisi Lone Star'ın kadrosunda
Liv Tyler, FOX kanalının dizilerinden 9-1-1'ın uzantısı olması için hazırlanan "9-1-1: Lone Star"ın kadrosuna katıldı.

Rob Lowe'ın da kadrosunda yer aldığı dizinin hikayesi Texas’ta geçecek. Lowe, dizide oğluyla birlikte New York’tan Austin’e taşınan bir polisi canlandıracak. Karakter hem zor durumda olan kişilere yardımcı olmak hem de aynı zamanda özel hayatındaki problemlerle ilgilenmek zorunda kalacak. 

Dizinin kadın başrolü Tyler ise Şef Paramedik Michelle Blake'i oynayacak. Blake, hem tutkulu hem de acımasız, bazen kötü kız olsa da daima patron, zeki ve Owen'ın dengi bir kadın. Aynı zamanda iki yıldır kayıp olan kız kardeşini arıyor ve bulmak için her şeyi yapmaya razı durumda.

Kanalın en çok izlenen dizisi olan 9-1-1'ı hazırlayan Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear'ın yürütücü yapımcı olarak yer alacağı uzantı 19 Ocak 2020'de ekranda olacak. 9-1-1 dizisi ülkemizde FOXLife Türkiye'de ekrana geliyor. Dizide zor durumdaki insanlara yardımcı olan polis, itfaiyeci ve paramedik bir grup insanın görev sırasında veya özel hayatlarında yaşadıkları anlatılıyor.

Liv Tyler, 9-1-1: Lone Star ile kariyerinde ilk kez A.B.D.'nin bir ulusal kanalında ekrana gelecek dizide yer almış olacak. Yüzüklerin Efendisi film serisiyle bilinen aktristin TV kariyerinde The Leftovers, Harlots ve Gunpowder gibi yapımlar da bulunuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER