Melissa George, Damien Chazelle'in hazırladığı Netflix dizisi The Eddy'nin kadrosunda

Melissa George, Damien Chazelle'in hazırladığı Netflix dizisi The Eddy'nin kadrosunda
Oscar ödülü yönetmen ve senarist Damien Chazelle'in Netflix'e hazırladığı yeni dizi The Eddy'nin kadrosuna Melissa George (The Good Wife) da katıldı.

Netflix'ten sekiz bölümlük onay alan müzikal drama türündeki yapım, günümüz Paris'inde geçecek. Şehirdeki müzik kulübü sahibi ve kulüpte çalışan bir grubun şehirle başa çıkması üzerine kurulu olacak. Senaryosunu Jack Thorne'un kaleme aldığı The Eddy, La La Land, Whiplash ve The First filmleriyle bilinen Chazelle'in kariyerindeki ilk dizi projesi. Kadrosunda Andre Holland ve Amandla Stenberg de yer alıyor.

Holland, New York'tan Paris'e gelen caz piyanisti Elliot Udo'yu canlandıracak. Udo, başarız durumdaki kulübün bir kısmına ortak ama bu başarısızlığı herkesten saklıyor. Kulübün yıldız şarkıcısıyla olan ilişkisi de pek yolunda gitmemekte. 15 yaşındaki kızı bir anda karşısına çıkınca zayıflığıyla yüzleşmesi ve büyümeyi öğrenmesi gerekecek. Kadroya katılan George ise New York'ta yaşayan eski eşi Elliot'u ve kızını (Stenberg) ziyarete gelen Alison Jenkins'i oynayacak.

Melissa George'un TV kariyerinde Bad Mother, Heartbeat, The First ve Star Trek: Discovery gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER