Bir Zamanlar Çukurova'da ilk sezonda nerede kalmıştık?

Bir Zamanlar Çukurova'da ilk sezonda nerede kalmıştık?
atv ekranlarında yayınlanan, yapımı TIMS&B Productions’a ait, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği rekortmen dizi ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 19 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle, 2. Sezona bomba gibi giriyor.
 
Züleyha çocuğunu aldıracak mı?
Demir, Züleyha’dan özür dileyecek mi?
Yılmaz, Hünkar’ın oyununu bozabilecek mi?
Sırlarıyla birlikte ortadan kaybolan Hünkar nerede?
Gaffur, Saniye’den ayrılıp Seher’le evlenecek mi?
 
İstanbul’dan kaçıp Adana’da bir çiftliğe sığınan iki genç aşığın, Çukurova’nın en güçlü ailelerinden biriyle kesişen ve ayrı yerlere savrulan hayat hikayesi, ikinci sezonunda da seyirciyi ekrana kilitlemeye kararlı!
 
Dizinin kadrosunda bulunan usta sanatçılar ve birbirinden yetenekli oyuncular, sezonun tamamında canlandırdığı karakterlerle izleyicileri kendilerine hayran bırakmıştı.
 
İlk sezon pek çok soru ile bitmişti. Hapse düştüğü andan itibaren Züleyha’nın kendisini terk ettiğine ve Zengin Demir’le severek evlendiğine inanan Yılmaz, artık gerçekleri biliyor!
 
Ortaya dökülen en önemli gerçek: Hünkar’ın, Züleyha’yı Demir ile evlenmezse Yılmaz’ın idama mahkum olacağına inandırması! Züleyha, Yılmaz’ın hayatı kurtulsun diye aşkından da kendi hayatından da vazgeçmişti!
 
Yılmaz ve Müjgan’ın mutluluklarının ilk sabahı Züleyha’nın uzun zaman önce yazdığı ve Hünkar tarafından yok edildi zannedilen mektubunu okudu. Artık, Züleyha’nın kendisi için hayatını feda ettiğini biliyor!
 
İzleyici, sezon finalinde, Demir’in annesinin kendine de oyun oynadığını en baştan bildiğini öğrendi. Demir, Züleyha’nın kendisiyle zorla evlendiğini de oğlum dediği Adnan’ın da Yılmaz’ın olduğunu bilerek, yine de Züleyha’ya aşkla bağlanmıştı! Üstelik şimdi, gerçekten baba olacağını da biliyor! Züleyha bu kez Demir’in çocuğuna hamile!
 
Hünkar, oğlunun tüm gerçekleri bildiğini öğrendi! Ama henüz Fekeli’nin kendisiyle ilgili gerçekleri bildiğini bilmiyor!
 
Yaman Çiftliği’nin karakutusu Gaffur ise, büyük aşkla bağlı olduğu Saniye’yi aldattı. Üstelik aldattığı kadın Seher, hamile!
 
İkinci sezon şimdi tüm bu cevaplar ve yeni sorularla başlayacak!
 
Yılmaz, Züleyha ile konuşabilecek mi? Müjgan’la yepyeni bir hayata adım atmışken, Züleyha’nın aşkından hiç vazgeçmediğini öğrendikten sonra kalbi kimin için atacak?
 
İntikamını bile “uhuletle ve suhuletle” almanın peşindeki Fekeli, öğrendiklerinden sonra ne yapacak? Hünkar’ın bir yalanla gençlerin hayatını dağıttığı bilerek, hala sevmeye devam edebilecek mi?
 
Demir, gerçekten baba olabileceği fikri ile aşk sarhoşuna dönmüşken, Züleyha’ya kendini sevdirebilecek mi?
 
Hünkar, ortaya dökülen gerçeklere yine kendi mazeretlerini uydurabilecek mi? Bir türlü vazgeçemediği Fekeli’ye bunları açıklayabilecek mi?
 
Hala Yılmaz’ın mektubu okuduğunu bilmeyen Züleyha, Demir’in bebeğinden vazgeçecek mi? Yoksa kaderine razı mı olacak?
 
Gaffur, Saniye’ye kendini affettirecek mi? Yoksa çocuğuna babalık etmek için Seher ile mi evlenecek?
 
Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bu aşkın hikayesi, zengin oyuncu kadrosuyla ikinci sezona başlıyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER