BBC ve Netflix ortak yapımı The Serpent dizisinin kadrosu genişliyor

BBC ve Netflix ortak yapımı The Serpent dizisinin kadrosu genişliyor
BBC/Netflix ortak yapımı seri katil dizisi The Serpent’ın kadrosu genişliyor. Jenna Coleman (Victoria), Billy Howle (Dunkirk) ve Ellie Bamber (Nocturnal Animals) de kadroya katıldı.

The Serpent, 70’lerin ortalarında Hindistan, Tayland ve Nepal’de 20 genç gezginin, sansasyonel ve çözülmemiş cinayetlerinin baş şüphelisi olarak gösterilen Charles Sobhraj’ın öyküsünü anlatıyor. Charles Sobhraj, 1976’da Interpol’ün en çok arananlar listesindeydi ve hakkında üç farklı kıtada tutuklama emri çıkarılmıştı.

Tahar Rahim'in başrolü üstlendiği dizide Coleman, Sobhraj'ın sevgilisi ve ortağı Marie-Andrée Leclerc'i; Howle Bangkok’taki Alman büyükelçiliğinde çalışan diplomat Herman Knippenberg'i; Bamber ise onun eşi Angela'yı canlandıracak. Knippenberg, işlediği suçlar nedeniyle Charles'ı adaletin önüne çıkarmaya çalışacak.

8 bölümlük dizi Richard Warlow ve Toby Finlay tarafından senaryolaştırıldı. Dizinin yönetmeni Tom Shankland, yapımcısı Netflix ile Victoria ve Poldark'ın da yapımcısı olan Mammoth Screen. Tayland'da çekimleri devam eden dizinin kadrosunda İlker Kaleli de bulunuyor.

The Serpent'ın kadrosunda Alice Englert (Top of the Lake), Mathilde Warnier (The Widow), Gregoire Isvarine (The Inside Game), Sahajak Boonthanakit (Only God Forgives), Fabien Frankel (Last Christmas), Chicha Amatayakul (Girl From Nowhere), Surasak Chaiyaat (Love Destiny), Ruby Ashbourne-Serkis (National Treasure), Armand Rosbak (De Slet van 6 vwo), Ellie de Lange (Keizersvrouwen) ve Amesh Edireweera da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER