Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, DMAX'te ekrana gelecek!

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, DMAX'te ekrana gelecek!
Türk’ün ilk er meydanı olarak bilinen, Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, drone’lar ve ağır çekim kameralarının eşliğiyle 7-8 Eylül’de DMAX ekranlarında olacak.

Yiğitler kispetlerini giyiyor ve bu kez Antalya Elmalı er meydanında çarpışıyorlar! 667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, 7-8 Eylül’de canlı yayınla DMAX’te ekrana geliyor. Geçen yılın başpehlivanı Orhan Okulu’nun yanı sıra bu yıl İsmail Balaban, Ali Gürbüz, Şaban Yılmaz ve Hüseyin Gümüşalan gibi pek çok iddialı isim de başpehlivanlık kemeri için kıyasıya mücadele verecek.

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nin yayıncılığını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal eğlence ve spor kanalı DMAX üstlenecek. Sunuculuğunu güreş tarihi uzmanları ve spikerleri Gökhan Günaydın, Recep Tosun, Bülent Yağcı ile dövüş sporlarının Türkiye’deki bir numaralı ismi Bilgehan Demir’in üstleneceği Elmalı Yağlı Güreşleri, drone ve ağır çekim kameralar dahil olmak üzere çok özel ekipmanlarla ekrana taşınacak. Güreşleri DMAX’te ekran başında izleyecek milyonlar aynı anda birden çok güreşi takip edebilecek, özel saha içi röportajları ve kamera arkası görüntüleriyle er meydanının tüm heyecanını sahanın içindeymiş gibi yaşayacak.

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’ni yerinde izlemek için bu sene de geniş bir kalabalığın Antalya’ya gitmesi bekleniyor. ‘Türk’ün ilk er meydanı’ olarak bilinen Elmalı, Likya Uygarlıkları Müzesi, Ömer Paşa Camii ve Elmalılı Hamdi Yazır Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. Güreşleri izlemeye gelenler Elmalı Belediyesi’nin düzenlediği Ziynet Sali ve Funda Arar konserleri gibi etkinliklere ücretsiz katılabilecek.

DMAX’te 7 Eylül Cumartesi 13:30’da başlayacak başpehlivan müsabakalarının, bu yıl da milyonlarca kişi tarafından izlenmesi bekleniyor. Geçen seneki Elmalı Yağlı Güreşleri 4.4 milyon izleyiciye ulaşmış ve DMAX günün en çok izlenen altıncı kanalı olarak kayıtlara geçmişti.

7 Eylül Cumartesi

13:30 Başpehlivanlar 1. Tur Karşılaşmaları

16:00 Başpehlivanlar 2. Tur Karşılaşmaları

17:30 Başpehlivanlar 3. Tur Karşılaşmaları


8 Eylül Pazar

10:30 Başpehlivanlar 4. Tur Karşılaşmaları

13:00 Başpehlivanlar Çeyrek Final Karşılaşmaları

15:00 Başpehlivanlar Çeyrek Final Karşılaşmaları

16:00 Ağalık İhalesi

17:00 Başpehlivanlar Final Karşılaşmaları


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER