Apple, Richard Gere'li Bastards dizisinden vazgeçti

Apple, Richard Gere'li Bastards dizisinden vazgeçti
Kendi online yayın platformunu açmaya hazırlanan Apple, elindeki dizi projelerinden birisinden vazgeçti. Geçtiğimiz sene duyurulan Bastards dizisi Apple TV+'ta yayınlanmayacak.

Başrolünde usta aktör Richard Gere'in yer aldığı Bastards, İsrail yapımı Nevelot dizisinin Amerikan uyarlaması olarak biliniyor. Ayrıca Yoram Kaniuk'un aynı isimdeki romanından da uyarlama. Sezonunun sekiz bölüm sürmesi beklenen diziyi Apple için Howard Gordon (Homeland) ve Warren Leight (Law & Order: SVU) hazırlıyordu. Ancak Gordon ve Leight, Apple'ın gidişatla ilgili notlarını ve yapmak istediği bazı değişiklikleri kabul etmedi. Hatta Leight sonrasında projeden ayrıldı. Apple ise yüklü miktar tazminat ödeyerek projeden ayrıldı.

Projenin başka bir yerde yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil. Bastards'ta Vietnam'da savaşmış iki yaşlı ve yakın arkadaş, 50 yıl önce ikisinin de sevdiği bir kadının araba kazasında öldüğünü öğrenir. Hayat boyu yaşanan pişmanlıklar ve sırlar bunun ardından günümüzün bencil jenerasyonuna karşı olan kzıgınlıklarıyla birleşir ve trajik olaylar dizisine sebebiyet verir.

Apple, daha önce başrolünde Ian McShane'in yer aldığı Vital Signs dizisini de başlamadan iptal etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER