Glynn Turman, Fargo'nun 4. sezonunun kadrosuna katıldı

Glynn Turman, Fargo'nun 4. sezonunun kadrosuna katıldı
FX kanalının dizilerinden Fargo'nun merakla beklenen dördüncü sezonunun oyuncu kadrosu na Glynn Turman de dahil oldu. 

Fargo'nun dördüncü sezonunun hikayesi 1950'de Kansas City'de geçecek. Göçmenlik ve asimilasyon temalı hikayenin merkezinde birisi İtalyan, diğeri Afro-Amerikan iki suçlu çetesi olacak. Aralarında kolay olmasa da bir barış anlaşması imzalayan taraflar, barışı pekiştirmek için en büyük oğullarını takas edecek. 

Ünlü komedyen Chris Rock çetelerden birinin başındaki ismi canlandıracak. Kendi oğlunu diğer çeteye veren karakter, düşmanının oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmeye başlayacak. Ancak sonrasında Kansas City mafyasının başındaki isim rutin bir ameliyatta hayatını kaybedince her şey değişecek.

In Treatment dizisindeki konuk oyunculuğuyla Emmy kazanan Turman, dizide Doctor Senator karakterini canlandıracak ve birden fazla bölümde ekranda olacak. Aktör, yakında Mr. Mercedes dizisinin üçüncü sezonuyla da ekranda olacak.

Dördüncü sezonun kadrosunda Jack Huston (Boardwalk Empire), Jason Schwartzman (Funny People), Ben Whishaw (Paddington 1 & 2), Jessie Buckley (Beast), Salvatore Esposito (Gomorrah), Andrew Bird (Baskets), Jeremie Harris (Legion), Gaetano Bruno (La porta rossa), Anji White (The Chi), Francesco Acquaroli (Dogman, Diaz – Don’t Clean Up This Blood), E’myri Crutchfield (Roots) and Amber Midthunder (Hell or High Water) da yer alıyor.

Kanalın Legion dizisini de hazırlayan Noah Hawley, gelecek sezonda da showrunner, senarist ve yönetmen olarak görev alıyor. MGM Television ve FX Productions yapımcılığı üstlenecek; Joel & Ethan Coen, Warren Littlefield ve John Cameronise yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER