Disney Channel, Eylül ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!

Disney Channel, Eylül ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!
Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel, Eylül ayında da yepyeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Dört dinozor arkadaşın kendi dünyalarını keşfederkenki maceralarını konu alan yeni dizi Gigantosaurusbu ay Disney Channel’da başlıyor. Disney Channel’ın bu ayki bir diğer yeni dizisi Fancy Nancy ise yaratıcılığı ve hayal gücüyle kendisine muhteşem bir dünya kuran 6 yaşındaki Nancy’nin kendini ifade etme, aile ve özgürlük temalarının işlendiği hikâyesini konu alıyor. 3. Sezonu ve yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ile daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duyguya hazır olun!

Eğlence düşkünü yavru köpek kardeşlerin maceralarını konu alan Bingo ve Roli’nin Maceraları 2. sezonunda devam ederken; bir anda kendini, büyük ve yeni bir şehirde, farklı insanlarla dolu bir ortamda bulan Luna’nın başından geçenleri konu alan sevilen dizi Soy Luna, bu ay Disney Channel’da yeni bölümleriyle hayranlarını heyecanlandırmaya devam edecek. Hafta sonları tüm aileyi bir araya getiren Sihirli Hafta Sonları kuşağında ise Eylül ayı boyunca Vahşi Doğa, Kayıp Balık Nemo, Yeni Nesil, Rapunzel, Prenses Sofia: Krallığı Kurtarmak ve Prenses Sofia: Yüzen Saray gibi popüler filmler her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da izleyicilerle buluşacak.

MUCİZE: UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ

3.SEZON

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’nin 3.sezonu başlıyor!

Zamanla, Marinette ve Adrien arkadaş olurlar. Ancak Marinette duygularını ilan etmenin o kadar basit olmadığını, aslında tam tersi olacağını keşfeder!

Uğur Böceği ve Kara Kedi için yeni güçlerine ve gerektirdiği zaman arayabilecekleri ekip arkadaşlarına rağmen, Hawk Moth ile savaşmak daha da zorlaşır. Rakipleri, onlar için Akumatize olmuş müttefikler yaratabilecek süper-kötü Mayura'yı arayabildiği sürece her zaman kahramanlarımızdan daha güçlüdür.

Daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duygu! 3. Sezon, Adrien ve Marinette için bir sınav olacak: Sırlarını tutabilecekler ve özel hayatlarının süper kahraman maceralarına karışmasını önleyebilecekler mi?

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 3.sezon yeni bölümler 23 Eylül’den itibaren Pazartesi’den Perşembe’ye 19.15’te Disney Channel’da!

GIGANTOSAURUS

YENİ DİZİ

Yeni dizi Gigantosaurus’da dört dinozor arkadaş kendi dünyalarını keşfederken, en büyük, en vahşi dinozor olan Gigantosaurus'u araştırır ve öğrenirler.

4 küçük dinozor ve bir büyük Gigantosaurus… Cesaret edebilir misin? Onlar 4 küçük dinozor: ROCKY, BILL, TINY ve MAZU. Cretaceous’da yetişmek çocuklar için zor bir deneyim! Her an ortaya çıkan yeni volkanlar, uzun boyunlu brachiosauruslar, meteor yağmuru, muazzam Triceratopslar ve çocukların söylediği gibi büyük kötü Gigantosaurus.

Gigantosaurus aslında pek iyi bilinmemekle birlikte, adından sadece bahsetmek bile dört genç arkadaşımızda bir dizi çelişkili duygu uyandırmak için yeterli: korku (Bill), hayranlık (Rocky), sevinç (Tiny) ve bilimsel ilgi (Mazu).

Jonny Duddle’ın çok satan “Dev Dinozor” kitabından ilham alan yeni dizi Gigantosaurus Disney Channel’da başlıyor.

Gigantosaurus 9 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün 10.45’te ve tekrarı ile 08.00’de Disney Channel’da.

ROCKY grubun maceraperesti, hiçbir şeyden korkmayan bir iş bitirici. Ama başını belaya sokmakta üstüne yok, neyse ki arkadaşları hep yanında.

BILL, Rocky’nin aksine ilk duyduğu seste saklanan, utangaç birisidir. Bununla birlikte tehlike geçtikten sonra arkadaşlarına çok yardımcı olur.

TINY, her zaman pozitiftir. Grubun neşe kaynağıdır. Asla şaka yapma fırsatını kaçırmaz.

MAZU, grubun entelektüeli ve ruhudur. Çok meraklıdır ve etrafı keşfetmeye bayılır.

FANCY NANCY

YENİ DİZİ

Nancy, yaratıcılığı ve hayal gücü ile kendisine muhteşem bir dünya kuran 6 yaşında bir kızdır. İnanılmaz bir kelime bilgisi vardır ve Nancy her zaman farklılıkları kucaklar, farklılıklarımızın bizi özel yaptığını bilir.

Çocukların çok seveceği yeni dizi Fancy Nancy kendini ifade etme, aile ve özgünlük temaları ile sizi ekrana bağlayacak.
Fancy Nancy 9 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 08.30’da Disney Channel’da!

BİNGO VE ROLİ’NİN MACERALARI

YENİ SEZON

Eğlence düşkünü yavru köpek kardeşler Bingo ve Roli’nin 2.sezonu başlıyor!

Sahipleri Bob’a ya da ihtiyacı olan bir arkadaşlarına yardım ederken hep birlikteler ve birlitelerken hayat daha eğlenceli.

Bingo ve Roli'nin Maceraları yeni bölümleri ile 14 Eylül’den itibaren hafta sonları 08.30’da Disney Channel’da. 

SOY LUNA

YENİ BÖLÜMLER DEVAM EDİYOR

Luna Valente, Cancun Meksika’da onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica ve en iyi arkadaşı Simon ile birlikte mutlu ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Cancun’da hem okula devam etmekte ve hem de yarı zamanlı olarak paten ile fast-food dağıtımı yapmaktadır.

Fakat aniden hayatı beklenmedik bir şekilde değişir ve ailesinin çalıştığı konağın yeni sahibi Sharon Benson onlara reddedemeyecekleri bir teklif sunar.

Hep birlikte Arjantin’e taşınırlar ve Luna ülkenin en iyi okullarından South Blake College 'da okumaya başlar. Luna bir anda kendini, büyük bir şehirde, farklı insanlarla dolu yeni, zenginlerin okulunda bulur.

Luna’nın yeni hayatında İtalyan bir diplomatın oğlu olan etkileyici Matteo ve yeni ev sahibinin kızı Ambar ile da uğraşması gerekecek. Ama azim ve coşku ve paten sevgisi ile yeni arkadaşlar edinecek, sesini bulacak, ilk aşkıyla tanışacak ve gerçek kimliğini keşfedecek.

Soy Luna’nın hikayesini Disney Channel’dan izleyin. Pazartesi’den Perşembe’ye 19.45’te.

Tekrar izlemek isteyenler için her Cuma 20.15’te 3 bölüm yayında.

SİHİRLİ HAFTA SONLARI

Ailece izleyeceğiniz sihirli filmler için hepinizi her hafta sonu 11.00’de Disney Channel’a bekliyoruz!

Eylül ayında yayınlanacak filmler:

1 Eylül Pazar; Vahşi Doğa
7 Eylül Cumartesi; Vahşi Doğa
8 Eylül Pazar; Kayıp Balık Nemo
14 Eylül Cumartesi; Kayıp Balık Nemo
15 Eylül Pazar; Fineas ve Förb: H.A.O.O Dosyaları ve Fineas ve Förb: Yazın Son Günü
21 Eylül Cumartesi; Yeni Nesil
22 Eylül Pazar; Rapunzel
28 Eylül Cumartesi; Rapunzel
29 Eylül Pazar; Prenses Sofia: Krallığı Kurtarmak ve Prenses Sofia: Yüzen Saray

Sihirli hafta sonu filmleri her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER