Üç yeni dizi 2. sezonunu garantiledi: Brassic, Home, South Side

Üç yeni dizi 2. sezonunu garantiledi: Brassic, Home, South Side
Brassic
Üç yeni dizi kanallarından onay alarak ikinci sezonlarını garantiledi.

* Channel 4, Home dizisine onay verdi. İkinci sezon gelecek yıl ekranda olacak. İlk sezonu Nisan ayında tamamlanan dizinin sezonu altı bölüm sürdü. Başrollerinde Rebekah Staton, Rufus Jones ve Youssef Kerkour yer alıyor.

Peter (Jones), yeni sevgilisi Katy (Staton) ve Katy’nin oğlu John beraber ilk kez tatile çıkarak Fransa'ya gitmişlerdir. Tatil sonunda Dorking’deki evlerine dönerler. Yanlarında bagaja saklanmış Suriyeli bir mülteciyle (Kerkour) beraber.* Sky One, Brassic dizisine onay verdi. 6 bölümlük ilk sezon 22 Ağustos'ta yayınlandı, ikinci sezonu da 6 bölüm sürecek.

Aksiyon komedi türündeki dizide Lancashire'da yaşayan çocukluktan beri arkadaş Vinnie (Joseph Gilgan) ve Dylan'ın (Damien Molony) hayatları anlatılıyor. Ayrılmaz ikililer ama Dylan'ın kız arkadaşı daha iyi bir hayat için taşınmak isteyince bu durum onu hayatının en zor kararını vermeye iter.

Kadrosunda Michelle Keegan (Our Girl) da yer alıyor. İlk sezona konuk olan Dominic West (The Affair, The Wire) ikinci sezonda da yer alacak. John Thomson (Cold Feet) ve Bill Paterson (Fleabag, Outlander) da yeni sezonun kadrosundalar.* Comedy Central, South Side dizisine onay verdi.

24 Temmuz'da başladığı 10 bölümlük sezonuna devam ediyor. Kadrosunda Sultan Salahuddin, Kareme Young ve Quincy Young gibi isimler yer alıyor. Komedi dizisinde bir grup üniversite mezunu Chicago'nun güney bölgesinde girişimci olma yolunda adım atıyorlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER