Agent Hamilton, dünya prömiyerini MIPCOM'da yapacak

Agent Hamilton, dünya prömiyerini MIPCOM'da yapacak
MIPCOM, bu yıl Agent Hamilton dizisinin dünya prömiyerine de ev sahipliği yapacak. Dünyanın önde gelen içerik fuarı 14-18 Ekim tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek. Dizinin gösterimi ise 13 Ekim'de yapılacak.

Agent Hamilton, Jan Guillow'un kaleme aldığı Hamilton roman serisinden uyarlanarak hazırlandı. Casusluk dramasının yapımcılığını Beta Film ve ZDF üstlendi. Kadrosunda Jakob Oftebro, Krister Henriksson, Nina Zanjani ve Rowena King yer alıyor. Petter Rosenlund (The Saboteurs) ise senaryosunu üstlendi.
 
Sezonı 10 bölüm sürecek dramada İsveçli ajan Carl Hamilton, aşırı uçtan kişiler tarafından işlenen bir terörist saldırısını araştırmaya başlayacak. Aynı dönemde çok özel yetenekler gerektiren bir dizi siber saldırı da gerçekleşecek. Hamilton, istihbarat servisinden ayrılsa da ülkesini savunmak için göreve geri dönecek ve kendisini görünmez bir düşmana karşı çok tehlikeli bir görevin içinde bulacak. Görevi onu Rus, Amerikan ve İsveçli istihbarat görevlileriyle karşı karşıya getirecek.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER