Netflix'ten üç dizi daha geliyor: The Upshaws, Brews Brothers & Sex/Life

Netflix'ten üç dizi daha geliyor: The Upshaws, Brews Brothers & Sex/Life
Dünyanın önde gelen yayın platformu Netflix'ten üç dizi duyurusu daha geldi.

* The Upshaws: Kahkaha efektli komedi dizisi. Başrolünde oyunculuk ve komedyenlik yapan Wanda Sykes ile Mike Epps yer alıyor. Sykes, Regina Hicks (The L Word, Generations Q, Insecure) ile birlikte projeyi hazırlayacak.

İşçi sınıfına mensup Afro-Amerikan bir ailenin ayakta kalmak için verdiği mücadele ve çektiği zorluklar anlatılacak.

Sykes, Netflix'te yayınlanan varyete programı Wanda Sykes: Not Normal ile gelecek ay sahiplerini bulacak Emmy'de adaylık kazandı. Ayrıca kendisine yine Emmy adaylığı kazandırmış Black-ish dizisiyle de ekrana geliyor. Epps ise son dönemde yine Netflix'te ekrana gelen Dolemite Is My Name ile ekrana geldi.

* Brews Brothers: Sezonu 8 bölüm sürecek bir komedi dizisi. Greg Schaffer (That ’70s Show, Lab Rats) ve Jeff Schaffer (The League) kardeşler hazırlayacak.

Birbirinden uzak iki kardeş Wilhelm ve Adam Rodman (Alan Aisenberg, Mike Castl) kendilerini bira fabrikası işletirken bulurlar. Ancak hem yöntemleri hem de kişilikleri birbirinden çok farklıdır. Kadroda Carmen Flood ve Marques Ray de yer alıyor.

* Sex/Life: BB Easton'ın 2006'da piyasaya çıkan "44 Chapters About 4 Men" isimli kitabından uyarlanacak. Sezonu 8 bölüm sürecek diziyi Stacy Rukeyser (UnReal) yazacak ve showrunner olarak görev alacak.

Sex/Life bir kadın, kocası ve kadını geçmişi arasındaki aşk üçgenini konu alan bir hikayeye sahip. Kadının kimliğine ve tutkusuna yeni bir bakış açısı getiren bir hikaye olarak tanımlanıyor. Kitap da erotik edebiyat türüne dahil bir eser olarak biliniyor.


 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER