Disney+'ın yeni dizileri The Mandalorian ve High School Musical 12 Kasım'da başlıyor

Disney+'ın yeni dizileri The Mandalorian ve High School Musical 12 Kasım'da başlıyor
Disney, yeni online platformu Disney+'ın hazırlıklarına devam ediyor. Şirketin ev sahipliği yaptığı D23 fuarında platformun pek çok projesinin tanıtımı yapıldı.

Bunlar arasında yer alan The Mandalorian, Star Wars evrenine katılacak dizilerden birisi. Kadrosunda Pedro Pascal, Gina Carano ve Nick Nolte'nin yanı sıra Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Carl Weathers (Predator), Omid Abtahi (American Gods) ve Werner Herzog (Grizzly Man) yer alıyor.

Sezonu 10 bölüm sürecek dizinin hikayesi İmparatorluk'un yıkılmasından sonra ve İlk Düzen‘in ortaya çıkmasından önceki zaman diliminde geçecek. Galaksinin Yeni Cumhuriyet‘in otoritesinin uzak bir köşesindeki yalnız bir silahşörün yaşadığı sıkıntılar anlatılacak. Senaryosu Jon Favreau tarafından yazıldı. 

Dizinin yayınlanan ilk tanıtımını aşağıda bulabilirsiniz. Disney+ ayrıca High School Musical film serisinden esinlenilerek hazırlanan "High School Musical: The Musical: The Series" dizisinin tanıtımını da yayınladı. Bunun yanı sıra başrolünde Anna Kendrick ve Bill Hader'in yer aldığı Noelle filmiyle bilindik animasyon klasiğinin live action film uyarlaması olan Lady and the Tramp'in fragmanı da geldi.

Dört proje de 12 Kasım'da Disney+'ta olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER