atv'nin gündüz kuşağı programları yeni sezonuyla geri dönüyor!

atv'nin gündüz kuşağı programları yeni sezonuyla geri dönüyor!
atv kanalının sevilen gündüz kuşağı programları yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert
 
Sabah kuşağının en çok izlenen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”,  ve Türkiye’nin en sevilen, güvenilir programı “Esra Erol’da” 2 Eylül Pazartesi günü atv ekranında kaldığı yerden, izleyicisiyle buluşuyor. 
 
Müge Anlı, yeni sezonda da uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatacak, kayıpları bulacak, aileleri kavuşturacak ve yeniden milyonları ekran başına kilitleyecek. Çocuk, genç, yetişkin yıllardır ailesinden haber alamayanlar, aile sevgisini tatma fırsatını Müge Anlı’da buldu. Her sezon yaptıklarıyla gündemi oluşturan Müge Anlı büyük bir başarılara imza atmaya bu sezonda da devam edecek, yine suçluların peşinde, mağdurların yanında olacak.
 
Esra Erol’da
 
Yıllardır gündüz kuşağında ilgiyle izlenen, konuları kendine özgü sunumu ve içtenliğiyle işleyen Esra Erol, doğduğu gün evlatlık verilen çocukları biyolojik ailelerine kavuşturmaya, paramparça olmuş aileleri yeniden birleştirmeye ve her geçen gün insanların yüzlerini güldürmeye yeni sezonda da devam edecek.
 
Çok konuşulan, gündem oluşturan programlar Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da yeni sezonuyla 2 Eylül Pazartesi atv’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER